biuro@rezydencjagorakalwaria.pl +48 608 547 548

Rezydencja Góra Kalwaria – Lokalizacja

Działka, na której realizowana jest nasza inwestycja, to prawdziwa perła w Górze Kalwarii i jej okolicach. Bliskość skarpy wiślanej, z której rozprzestrzenia się widok na dolinę Wisły daje możliwość korzystania z niej zaraz po przekroczeniu progu osiedla. Ogromna przestrzeń terenów rekreacyjnych daje nieograniczone możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu, uprawiając takie formy rekreacji jak spacery, rowery, kajaki a zimą sanki czy narty biegowe. W odległości 200m zlokalizowany jest market LIDL, tyle samo jest do przedszkola, natomiast najbliższa apteka czy gabinet lekarski znajdują się w promieniu 500m. Przystanek komunikacji MZA oraz PKS jest tuż przy bramie, do dworca PKP jest około 900m. Miejski ośrodek sportowy w skład, którego wychodzi nowoczesny basen, boisko Orlik, boiska do gry w siatkówkę plażową, skate-park oraz duży plac zabaw dla dzieci, zlokalizowany jest nie całe 10 minut spacerem do naszego osiedla.

Niewątpliwą zaletą jest bliskość Warszawy, do której dotrzemy bez konieczności wjeżdżania do serca Góry Kalwarii. W naszym sąsiedztwie nie ma żadnych innych bloków czy zakładów przemysłowych dzięki czemu lokalizacja osiedla cechuje się spokojem i ciszą tak pożądanymi w dzisiejszym zabieganym świecie.


Domy na Dębowej – lokalizacja

Okolica na której postawione zostały Domy na Dębowej bez wątpienia należy do jednej ze spokojniejszych i bardziej urokliwych części Góry Kalwarii.

Bliskość lasów, zieleni a także stosunkowo mały ruch samochodowy sprzyja możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu jak i również relaksowi w zaciszu własnego domu.

W niedalekiej okolicy znajduje się Sanktuarium Św. Ojca Stanisława Papczyńskiego będące niewątpliwą atrakcja turystyczną.

Obiekt usytuowany ok 30km od Warszawy, ok 1 km od centrum Góry Kalwarii.

Polityka prywatności

Copyright 2023 | realizacja: cemit.pl