Mapa

Batorego 15

Moczydłów / Budowa

Rezydencja
Góra Kalwaria – Lokalizacja

Działka, na której realizowana jest nasza inwestycja, to prawdziwa perła w Górze Kalwarii i jej okolicach. Bliskość skarpy wiślanej, z której rozprzestrzenia się widok na dolinę Wisły daje możliwość korzystania z niej zaraz po przekroczeniu progu osiedla. Ogromna przestrzeń terenów rekreacyjnych daje nieograniczone możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu, uprawiając takie formy rekreacji jak spacery, rowery, kajaki a zimą sanki czy narty biegowe. Zaledwie 200m od osiedla zlokalizowany jest market LIDL, tyle samo jest do przedszkola, natomiast najbliższa apteka czy gabinet lekarski znajdują się, zaledwie, w odległości 500m. Przystanek komunikacji MZA oraz PKS jest tuż przy bramie osiedla a do dworca PKP jest około 900m. Miejski ośrodek sportowy w skład, którego wychodzi nowoczesny basen, boisko Orlik, boiska do gry w siatkówkę plażową, skate-park oraz duży plac zabaw dla dzieci, zlokalizowany jest nie całe 10 minut spacerem do naszego osiedla.

Niewątpliwą zaletą naszego osiedla jest bliskość Warszawy, do której dotrzemy bez konieczności wjeżdżania do serca Góry Kalwarii. W naszym sąsiedztwie nie ma żadnych innych bloków czy zakładów przemysłowych dzięki czemu lokalizacja osiedla cechuje się spokojem i ciszą tak pożądanymi w dzisiejszym zabieganym świecie.

BUD EXTRA – MIKUS, RYBARCZYK SP.K
ul. Wojska Polskiego 3
05-530 Góra Kalwaria

osoba kontaktowa:
Pani Małgorzata
Pani Ania
tel. 608 547 548

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze śledzące pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych wysyłanych do usług stron trzecich. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności