ikony-2-1

Spółka Bud-Extra sp. z o.o. sp.k.

Spółka Bud-Extra sp. z o.o. sp.k. powstała w 2015 roku celem zrealizowania inwestycji Rezydencja Góra Kalwaria.

Spółkę tworzą dwaj lokalni przedsiębiorcy, którzy od przeszło 20 lat znani są lokalnej społeczności, jako uczciwi i solidni biznesmeni. Obaj od samego początku związani są z budownictwem jedno i wielorodzinnym. Jeden ze wspólników posiada na swoim koncie takie inwestycje jak Osiedle domów w zabudowie szeregowej przy ul. Baczyńskiego w Górze Kalwarii sprzedane w 90℅. Współprace przy budowie osiedla wielorodzinnego im. krd. Wyszyńskiego w G.K składające się z 6 bloków z garażem podziemnym i lokalami usługowymi (sprzedane w całości) Czynnie uczestniczył w budowie basenu w Warce oraz licznych obiektów sportowych i użyteczności publicznej.

ikony-2-2

Drugi ze wspólników jest wieloletnim akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane, posiada największą na lokalnym rynku hurtownię materiałów budowlanych oraz market budowlany PSB Mrówka. Dzięki tego typu działalności przy budowie osiedla Rezydencja Góra Kalwaria użyte zostały materiały budowlane i wykończeniowe najwyższej jakości. Kolejnym (innym) segmentem jego działalności, jest Osiedle Domów w zabudowie bliźniaczej – Leśny Zakątek w Górze Kalwarii przy ul. Leśnej.

ikony-2-3

Podsumowując: doświadczenie w zakresie budownictwa oraz praktyka w doborze i stosowaniu materiałów budowlanych i wykończeniowych jest niepodważalną gwarancją jakości osiedla Rezydencja Góra Kalwaria.
Należy nadmienić, że inwestycja finansowana jest z własnych funduszy (bez udziału banków kredytowych) a nieruchomość, która jest własnością spółki Bud-Extra jest wolna od obciążeń hipotecznych.

BUD EXTRA – MIKUS, RYBARCZYK SP.K
ul. Wojska Polskiego 3
05-530 Góra Kalwaria

osoba kontaktowa:
Pani Małgorzata
Pani Ania
tel. 608 547 548

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze śledzące pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych wysyłanych do usług stron trzecich. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności