Rozwiązania Techniczne

Niewątpliwą zaletą, która wyróżnia nasze osiedle jest przestrzenny projekt inwestycji. Duże odległości pomiędzy poszczególnymi budynkami, przydomowe ogródki, szerokie drogi wewnętrzne, tereny rekreacyjne, plac zabaw, mini boisko, wszystko to daje poczucie swobody na własnym podwórku.

Budynki stawiane są w technologii tradycyjnej, docieplone styropianem grafitowym o podwyższonej izolacji cieplnej. Zamontowane balkony z gotowych prefabrykatów posiadają – izokorby (łącznik termiczny), który w znacznym stopniu minimalizuje powstawanie mostków termicznych (przenikanie zimna).

Każdy z budynków posiada nowoczesną w pełni przeszkloną windę zewnętrzną. Dzięki niej krótka podróż do swojego mieszkania stanie się bardziej atrakcyjna. Z windy wychodzimy na szeroką ładnie wykończoną klatkę ze schodami ażurowymi i małą ilością lokali na piętrach.

Zamontowane okna szwajcarskiego koncernu AFG posiadają 6-cio komorowy ,bezołowiowy profil OVLO o doskonałych parametrach cieplnych i podwyższonej sztywności oraz niemiecki system okuć Sigenia Titan.

W elastycznej ofercie lokalowej znajdziecie państwo mieszkania jedno ,dwu i trzypokojowe, od 37m2do 71m2 z dużymi i mniejszymi balkonami lub ogródkami.

Dla mieszkańców osiedla dostępne są, zadaszone miejsca parkingowe.

BUD EXTRA – MIKUS, RYBARCZYK SP.K
ul. Wojska Polskiego 3
05-530 Góra Kalwaria

osoba kontaktowa:
Pani Małgorzata
Pani Ania
tel. 608 547 548

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze śledzące pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych wysyłanych do usług stron trzecich. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności